EESTI MEISTRIVÕISTLUSED FCI IGP-s
Toimumise aeg: 20. - 21. juuli 2024

Asukoht: Kohila Spordikeskus (Kooli 1, Kohila, 79805 Rapla maakond)

Kohtunik: Tony Popper (Soome)

Varrukamehed: Artjom Trefov (Eesti) ja Toni Mäki-Latikka (Soome)
Varus: Janar Klement (Eesti)

Jäljekoordinaator: Katrin Kressel
Jälg toimub rohupõllul.


Ajakava*
   
A-osa, laupäev 20.07.2024  
1.grupp
09:30 Kogunemine, loosimine, ligipääsetavuse kontroll, sõit põllule
10:00 Jäljed
2.grupp
11:30 Kogunemine, loosimine, ligipääsetavuse kontroll, sõit põllule
12:00 Jäljed
3.grupp
13:30 Kogunemine, loosimine, ligipääsetavuse kontroll, sõit põllule
14:00 Jäljed
   
Pühapäev 21.07.2024  
   
09:00 Võistluste avamine
  B osa
09:15 Kuulekuse sooritused
12:15 LÕUNA
  C osa
13:00 Võistlejate instrueerimine, 0 - koer
13:20 Kaitsesooritused
   
15:50 Jooksuajaga emane - kuulekuse sooritus
16:45 Jooksuajaga emane - kaitsesooritus
   
17:20 IGP võistlejate autasustamine, võistluste lõpetamine
   
   
Platsiproov eelregistreerunutele, reedel 19.07.2024  
18:00 Platsiproov - kuulekus
18:30 Platsiproov - kaitse
   
*Ajad on orienteeruvad. Korraldajal on õigus teha ajakavas muudatusi.

Jäljegruppidesse loosimine toimus 13.juulil kell 12.00  EKSL-i Tabasalu treeningplatsil (Tammi tee 30, Laabi, Harju maakond). Tulemused:

1. Grupp
Estrellest Fööniks Flick ja Ülle Tõnus
Remus von Erikson ja Inger Kuus
Wunderstern Spicy ja Ülle Vahesaar
Kiirastulen Eetu ja Kaidi Luik
Garant Z Udoli Jozery ja Greta Rüütel

 2. Grupp
Mecberger Xavier ja Larissa Porõvkina
Bestseller Caiman ja Kalev Loit
Imzedrift’s Nolan ja Tõnis Oissar
Akido Mali Goldest Danubius ja Ingrid-Olga Verliin(ei osale)

3. Grupp
Mecberger Wanga ja Aire Allpere
Jäkälän Corleone ja Maret Tanissaar
Mustkoer Amigo ja Jaanus Kiil
Imzedrift’s Niomi ja Anu Oks


OSALEJAD:
Akido Mali Goldest Danubius (MAL) ja Ingrid-Olga Verliin (ei osale)
Bestseller Caiman (MAL) ja Kalev Loit
Estrellest Fööniks Flick (SLK) ja Ülle Tõnus
Garant Z Udoli Jizery (MAL) ja Greta Rüütel
Imzedrift´s Niomi (SLK) ja Anu Oks
Imzedrift´s Nolan (SLK) ja Tõnis Oissar
Jäkälän Corleone (SLK) ja Maret Tanissaar
Kiirastulen Eetu (MAL) ja Kaidi Luik
Mecberger Wanga (MAL) ja Aire Allpere
Mecberger Xavier (MAL) ja Larissa Porõvkina
Mustkoer Amigo (SLK) ja Jaanus Kiil
Remus von Erikson (Airedale terjer) ja Inger Kuus
Wunderstern Spicy (SLK) ja Ülle Vahesaar


Lisainfo peakorraldajalt ja FB-st:
Liina Sepp, tel +372 5555 4444, liina@sunntoyas.eu
https://www.facebook.com/events/435788279243325/?ref=newsfeed

Võistluse peasponsor on:


Sponsorid: